Wybierz miasto:

W dobie dziennikarstwa internetowego, interaktywnych mediów i wirtualnej rzeczywistości Ciebie pociąga szlachetne dziennikarstwo tradycyjne, oparte na solidnej wiedzy i warsztacie dziennikarskim? Świetnie trafiłeś! W AHE w Łodzi poznasz najlepsze techniki i tajniki dziennikarstwa prasowego, dziennikarstwa radiowego oraz dziennikarstwa telewizyjnego. Nie oznacza to jednak, że pomijamy współczesny odłam dziennikarstwa, czyli tworzenie dla i do portali internetowych. 
Studia dziennikarstwa prasowego, radiowego, telewizyjnego i w portalach internetowych zapoznają Cię z wszystkimi gatunkami dziennikarskimi – zarówno wypowiedziami, jak i pisaniem dobrych tekstów prasowych. Studia dziennikarskie nauczą Cię także – a jakże -  przygotowywania reportaży radiowych i telewizyjnych. Z nami nie poprzestaniesz na suchej teorii! Zaproponujemy Ci praktyki w łódzkich i ogólnopolskich gazetach, rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych. 

Pamiętaj, studia dziennikarstwa radiowego, prasowego i TV w AHE w Łodzi kształcą  prawdziwych dziennikarzy, a nie absolwentów dziennikarstwa! 

 

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj