Wybierz miasto:

Kim jesteśmy?

Działamy od 1997 r. Wydaliśmy ponad 800 publikacji. Naszym celem jest promowanie rozwoju naukowo-badawczego oraz dokonań środowiska akademickiego naszej Uczelni.

Publikacje Wydawnictwa AHE wyróżniają się wysokim poziomem edycyjnym. Wśród najlepiej sprzedających się książek naszego wydawnictwa są publikacje dla arteterapeutów oraz dla nauczycieli, szczególnie pracujących z dziećmi z trudnościami w uczeniu się oraz różnego rodzaju dysfunkcjami, a także pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik do nauki języka angielskiego ROUTE A1 I ROUTE A2, bezpośrednio przygotowujący do egzaminu TELC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie wydawnictwa.

Unikatowy Identyfikator Wydawnictwa: 65800. Każda monografia naukowa wydana przez nas uzyskuje 80 punktów.

 

Sprzedaż książek i e-booków

Sprzedaż prowadzimy poprzez sieć hurtowni (m.in. Azymut, Bibliofil, Horyzont, Juszczak, Kodeks) i współpracujące z nami księgarnie (m.in. Alkama, BookMaster.pl, Poltax, poczytaj.pl). Większe ilości egzemplarzy zamawiać można bezpośrednio w wydawnictwie lub przez sklep internetowy Księgarni Naukowej AHE w Łodzi

Niektóre tytuły z nakładów wyczerpanych zamówić można w postaci książki wydrukowanej tradycyjnie na stronie www.wyczerpane.pl lub w wersji elektronicznej w bazie ePNP.

 

Kontakt telefoniczny
tel. +48 42 63 15 908

E-mail
wydawnictwo@ahe.lodz.pl

Adres
90-212 Łódź,
Sterlinga 26, parter, pok. K 023

Nasze strony
Strona wydawnictwa: www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl
Sprzedaż: www.ksiegarnianaukowa.com

 

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj