Wybierz miasto:

Wynajem powierzchni

Sale szkoleniowe

Oferujemy Państwu wynajem sal szkoleniowych przez 7 dni w tygodniu – zarówno w dni robocze, jak i dni wolne od pracy, także w godzinach popołudniowych, w atrakcyjnych lokalizacjach, na terenie całej Polski. Proponujemy przystępne ceny, dobre wyposażenie oraz profesjonalne wsparcie ze strony naszego zespołu obsługi klienta.

Powierzchnie bankietowe

W naszej ofercie znajduje się także możliwość organizacji szkoleń, kongresów, konferencji oraz bankietów na terenie PATIO znajdującego się w zrewitalizowanym obiekcie zlokalizowanym przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 52 w Łodzi.

Niepowtarzalny wystrój i oryginalna aranżacja tego wnętrza zapewniająca niezapomniane wrażenia oraz dogodna lokalizacja w centrum miasta są niewątpliwie atutami tego miejsca.

Powierzchnia PATIO pozwala na zorganizowanie imprez okolicznościowych od 100 do 600 osób. W zależności od preferencji naszych Klientów PATIO może pełnić zarówno rolę powierzchni bankietowej, jak i zostać dostosowane do potrzeb biznesowych, z pełnym wyposażeniem multimedialnym (mobilne rzutniki, nagłośnienie, ekrany). Naszym Klientom zapewniamy miejsca parkingowe oraz kompleksową obsługę podczas imprezy.

Organizacja konferencji

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi oferuje komercyjną organizację konferencji, eventów i wydarzeń. Oferta ta jest przeznaczona dla wszelkich podmiotów edukacyjnych, biznesowych i organizacji non profit.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w organizacji konferencji naukowych, jak i biznesowych. Nasz zespół pomoże Państwu w zorganizowaniu udanej konferencji w jednej z dobrze przygotowanych sal konferencyjnych.

Dział obsługi nieruchomości

Kontakt telefoniczny: tel. 42 29 95 604, tel. 609 734 836

E-mail: wynajem@ipt.pl

Adres
ul. Rewolucji 1905 r. nr 52, 90-213 Łódź, bud. G, pok. G 312 (III piętro).

Strona: https://nieruchomosci.ipt.pl/

Łódź, Koszalin
Magdalena Szymkiewicz
tel.: +48 42 29 95 604; 609 734 836
e-mail: mszymkiewicz@ipt.pl

Sieradz
Izabela Szewczyk
tel. 603-095-991
e-mail: iszewczyk@ipt.pl

Jasło
Dariusz Forystek
tel. 695 380 433
e-mail: dforystek@ahe.lodz.pl

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj