Wybierz miasto:

Arterion

Dwa profesjonalne studia telewizyjne zlokalizowane w centrum Łodzi.

Studio Kreacji ARTERION pracuje nad filmem, obrazem i dźwiękiem przeznaczonym do publikacji w sieci. Agencja jest własnością Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, dlatego studenci kierunków artystycznych (grafika, animacja, multimedia, taniec i innych) uczą się tutaj przyszłego zawodu w profesjonalnych studiach filmowych.

W Arterionie korzystamy także z wiedzy i wsparcia kadry dydaktycznej, na którą składają się zarówno osoby wywodzące się ze środowiska akademickiego, jak i współpracujący z uczelnią twórcy.

Zespół Arterionu zdobył doświadczenie w produkcji filmów m.in. dzięki prowadzeniu własnego kanału telewizyjnego, w którego ramówce znalazły się cykliczne audycje dotyczące nowatorskich rozwiązań w dziedzinie nauki i edukacji twórczej. Od 2002 roku prowadzimy Fundację Wspierania Przedsiębiorczości i Nauki, która pomaga młodym twórcom na początku ich drogi i promuje wartościowe inicjatywy oraz sztukę.

Usługi Studia Arterion:

  • Produkcja video: filmów reklamowych, promocyjnych, produktowych, szkoleniowych, korporacyjnych, wizerunkowych, spotów reklamowych, w tym treści do publikacji w social media. Nagrywanie relacji z eventów, spektakli, przemówień i festiwali. Praca na miejscu i dojazd do klienta.
  • Produkcja prezentacji multimedialnych, kursów, szkoleń e-learningowych, podcastów.
  • Organizacja szkoleń on-line, webinariów, webcastów, warsztatów, seminariów internetowych, konferencji i spotkań biznesowych. Tworzenie platform, chillout roomów, pokoi tematycznych. Obsługa IT oraz transmisja materiału do Internetu.
  • Wynajem przestrzeni ARTERIONU: 2 klimatyzowane studia filmowe w centrum Łodzi, 346 m2 powierzchni, 12 lat doświadczenia, ponad 100 zadowolonych klientów.

Studio ARTERION obsługuje webinaria w sposób kompleksowy, wykorzystując:

  • wirtualne studia na green lub blue screenie (dwa studia filmowe o powierzchni 175 m² każde);
  • pomieszczenie reżyserskie z widokiem na studio;
  • sprzęt filmowy (kamery, mikrofony, filtry oświetlenie, projektor, ekran).

Umożliwiamy:

  • chat z uczestnikami;
  • nagranie webinarium i montaż (w jakości Full HD, po emisji wyemitowany materiał może być dostępny jako VOD).

Posiadamy własną platformę zdalnego nauczania, na której możemy zorganizować szkolenie otwarte, autoryzowane lub płatne. Stworzymy chillout roomy i pokoje tematyczne. Gwarantujemy odbiór transmisji na wszystkich urządzeniach z Internetem.

Działamy szybko i sprawnie, a Ty w efekcie otrzymujesz kompletny produkt. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami – dostarczymy profesjonalną usługę dopasowaną do potrzeb oraz budżetu klienta.

Masz własny pomysł i plan? U nas zrealizujesz swoją wizję!

Studia Filmowe Arterion

ul. Pomorska 69/71
90-224 Łódź
kontakt@arterion.pl

Marzena Czerwińska-Murgan
kom. 690 493 746
kom. 607 376 757
e-mail: mczerwinska@arterion.pl

Arterion

Dodane przez jborowska - sob., 08/07/2021 - 09:01
Krzysztof Lewandowski
Tel.
kom. 605 568 601
E-mail:
klewandowski@arterion.pl

Łódź, ul. Pomorska 69/71