Wybierz miasto:
Dwa brązowe medale dla studentki grafiki Mileny Drelak

W czerwcowy weekend odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. KU AZS AHE Łódź zakończył udział bogatszy o dwa brązowe medale AMPów, a to głównie za sprawą studentki grafiki Mileny Drelak.

sport w AHE w Łodzi

W czerwcowy weekend odbył się Akademicki Puchar Polski - Puchar AZS w Kickboxingu.
Swój sukces świętowała studentka kierunku psychologia i reprezentantka KU AZS AHE Łódź - Julia Marciniak.

Wyjątkowy trening i sparing między drużynami tenisa stołowego - Politechniki Łódzkiej i AHE Łódź

W czwartek, 6 czerwca br. odbył się wyjątkowy trening oraz sparing pomiędzy mieszanymi drużynami tenisa stołowego z Politechniki Łódzkiej i AHE w Łodzi.

Kolejne sportowe sukcesy naszych studentów

W środę 14 maja br. odbyły się akademickie mistrzostwa województwa łódzkiego w lekkoatletyce. Nasza uczelnia wystawiła do współrywalizacji utalentowaną reprezentację w składzie:

Milena Drelak na Akademickich Mistrzostwach Świata w kolarstwie górskim MTB

18 maja br. Milena Drelak, studentka AHE w Łodzi, wzięła udział w drugim wyścigu kwalifikacyjnym na Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim MTB. Reprezentantka AHE Łódź na zróżnicowanym terenie górzystym pokonała 21,8 km w czasie 1 godziny, 37 minut i 23 sekund.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Na koniec długiego weekendu, w dniach 3–5 maja br., odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Klub uczelniany Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wystawił dwóch zawodników.

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj