Wybierz miasto:

Administracja – studia licencjackie 

Jesteś typem osoby, która angażuje się w rozwój lokalnej społeczności? Interesuje Cię rozwój Twojego miasta i na bieżąco śledzisz zmiany, jakie w nim zachodzą? Jeśli tak, to kierunek administracja jest tym, czego szukasz. Dzięki programowi studiów I stopnia administracja dowiesz się, jak przyczynić się do przyspieszonego rozwoju gospodarczego samorządów.

Praca w urzędzie w dzisiejszych czasach wiąże się z kreatywnym podejściem do rozwoju miasta. Na kierunku administracja nauczysz się wdrażania innowacji w administracji publicznej. Zapoznamy Cię z procesem wynalazczym i sposobami jego wdrażania do praktyki gospodarczej. Zdobyte kompetencje pozwolą Ci znaleźć pracę między innymi w samorządach, kancelariach prawniczych, sądach, urzędach skarbowych. 

Administracja – specjalności 

W ofercie kierunku administracja znajdziesz 7 specjalności: nowoczesna administracja samorządowa, administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, broker innowacji, doradztwo podatkowe, e-administracja, prawo pracy w Polsce i UE, procedury sądowo-administracyjne. Na każdej specjalności studiów licencjackich administracja znajdziesz ciekawe przedmioty, które pozwolą Ci ukierunkować Twoją wiedzę. Wybór specjalności połączony jest z rozwojem konkretnych kompetencji zawodowych. 

I stopnia
Administracja wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
Broker Innowacji (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
Doradztwo podatkowe - studia w Łodzi (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
E-administracja (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
Nowoczesna administracja samorządowa (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
Prawo pracy w Polsce i UE (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)
Procedury sądowo-administracyjne (stacjonarne, niestacjonarne, niestacjonarne wspomagane e-learningiem)

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj