Wybierz miasto:

Naszym celem jest wzbudzanie w studentach chęci rozwoju, zadawania pytań i odpowiadania na nie. Dajemy naszym studentom narzędzia, które pozwolą im stać się w przyszłości kreatywnymi politykami, działaczami społecznymi, urzędnikami i funkcjonariuszami służb mundurowych. Pokazujemy im, że sformułowanie kreatywny polityk czy kreatywny urzędnik to nie oksymoron.
Aby osiągnąć ten efekt, kierunek politologia współpracuje z Partnerami Technologicznymi, których wkład w proces kształcenia obejmuje konkretne działania. Kooperacja Uczelni i Partnerów – wizyty studyjne, cykl spotkań z Partnerami, warsztaty przez nich prowadzone, jak również praktyki studenckie realizowane u Partnerów sprawiają, że kształcenie na kierunku politologia jest nie tylko merytoryczne, ale również atrakcyjne, dzięki możliwości czerpania specjalistycznej wiedzy od praktyków.
Rada Partnerów Technologicznych pracuje nad koncepcją kształcenia, programem studiów i specjalności. Jej celem jest udoskonalenie kierunku i sprawienie, by absolwenci politologii posiadali najbardziej potrzebne na rynku pracy kompetencje.
27 maja 2022 r. w imieniu władz Uczelni aktu wręczenia dokonali: prorektor ds. kształcenia dr Natalia Piórczyńska oraz dziekan kierunku politologii dr Gabriela Kucharska.

Eksperci kierunku politologia:

  • Marek Marusik – zastępca naczelnika Wydziału Dowodzenia Straży Miejskiej w Łodzi,
  • Agnieszka Sińska-Głowacka – zastępca dyrektora Biura Strategii Urzędu Miasta Łodzi,
  • Joanna Karpińska – właścicielka Hetman PR&MEDIA RELATIONS,
  • Paweł Wijas, Biuro Strategii Miasta, Urząd Miasta Łodzi,
  • Andrzej Bukowczan – wiceprezes Jurajskiej Izby Gospodarczej.

rada partnerów technologicznych

Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych na kierunku kulturoznawstwo
Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych