Wybierz miasto:

Naszym celem jest wzbudzanie w studentach chęci rozwoju, zadawania pytań i odpowiadania na nie. Dajemy naszym studentom narzędzia, które pozwolą im stać się w przyszłości kreatywnymi politykami, działaczami społecznymi, urzędnikami i funkcjonariuszami służb mundurowych. Pokazujemy im, że sformułowanie kreatywny polityk czy kreatywny urzędnik to nie oksymoron.

Aby osiągnąć ten efekt, kierunek politologia współpracuje z Partnerami Technologicznymi, których wkład w proces kształcenia obejmuje konkretne działania. Kooperacja Uczelni i Partnerów – wizyty studyjne, cykl spotkań z Partnerami, warsztaty przez nich prowadzone, jak również praktyki studenckie realizowane u Partnerów sprawiają, że kształcenie na kierunku politologia jest nie tylko merytoryczne, ale również atrakcyjne, dzięki możliwości czerpania specjalistycznej wiedzy od praktyków.

Rada Partnerów Technologicznych pracuje nad koncepcją kształcenia, programem studiów i specjalności. Jej celem jest udoskonalenie kierunku i sprawienie, by absolwenci politologii posiadali najbardziej potrzebne na rynku pracy kompetencje.

27 maja 2022 r. w imieniu władz Uczelni aktu wręczenia dokonali: prorektor ds. kształcenia dr Natalia Piórczyńska oraz dziekan kierunku politologii dr Gabriela Kucharska.

Eksperci kierunku politologia:

  • Marek Marusik – zastępca naczelnika Wydziału Dowodzenia Straży Miejskiej w Łodzi,
  • Agnieszka Sińska-Głowacka – zastępca dyrektora Biura Strategii Urzędu Miasta Łodzi,
  • Joanna Karpińska – właścicielka Hetman PR&MEDIA RELATIONS,
  • Paweł Wijas, Biuro Strategii Miasta, Urząd Miasta Łodzi,
  • Andrzej Bukowczan – wiceprezes Jurajskiej Izby Gospodarczej.

rada partnerów technologicznych

Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych na kierunku kulturoznawstwo
Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych
Rada Partnerów Technologicznych

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj