Wybierz miasto:
Koło Naukowe Wkręceni

Studenckie Koło Naukowe Miłośników Kultury „Wkręceni” powstało w kwietniu 2021 roku na kierunku kulturoznawstwo i początkowo działało do stycznia 2022. Reaktywacja nastąpiła w maju 2023 roku.

KNMK „Wkręceni” działa pod opieką dr Katarzyny Filutowskiej, dziekan kulturoznawstwa i mgr Moniki Kamieńskiej, prodziekan kulturoznawstwa AHE w Łodzi. Zrzesza ono studentów chętnych do pogłębiania swojej wiedzy na temat szeroko pojętej kultury i zarządzania kulturą.

Organizujemy prelekcje dotyczące takich zagadnień jak: teatr, sztuka czy ostatnio sztuczna inteligencja, a także spotkania tematyczne z przedstawicielami partnerów technologicznych kierunku. W styczniu 2024 roku naszym gościem była Pani Ewa Żochowska, współzałożycielka Fundacji Przędzalnia Sztuki, w marcu 2024 roku odbędzie się spotkanie z dr Bartłomiejem Kluską z Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej, na które już teraz serdecznie zapraszamy:

Dołącz do spotkania

Wspieramy merytorycznie studentów chętnych do udziału w konferencjach, do realizowania własnych projektów naukowych, tworzenia publikacji naukowych, organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń twórczych, badawczych i kulturalnych. Jesteśmy otwarci na pomysły i czekamy na ludzi z pasją i inicjatywą – jeśli jesteś taką osobą, dołącz do nas!

Kontakt: katarzyna.filutowska@ahe.email, mkamienska@ahe.lodz.pl

FB: www.facebook.com/share/1SaNaGoqnyrtZfpF/?mibextid=K35XfP

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj