Wystawa FORMA oficjalnie otwarta! W piątek 18 listopada w Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego odbył się wernisaż wystawy, której kuratorem jest dr Joanna Małecka, dydaktyk kierunku Grafika AHE w Łodzi.
Świętujemy Dzień Studenta.
Czytaj więcej
Czy udało Ci się już zapisać do kolejnej odsłony naszego projektu, by zgarnąć pakiet korzyści?
Przygotowaliśmy go z myślą o naszych studentach i jesteśmy przekonani, że nie może Cię zabraknąć na liście uczestników.
Czytaj więcej
Wraz z Partnerem Technologicznym Akademii – Klubem Wytwórnia zapraszamy do udziału w konkursie!
Czytaj więcej
W czwartek 4 sierpnia w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych odbył się wernisaż “Transgresji” - wystawy dydaktyków i studentów kierunku Grafika Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Artyści prezentują prace malarskie, fotograficzne i multimedialne.
Czytaj więcej