Podczas spotkania Rady Programowej kierunku dietetyka, które odbyło się w formule online, omówiono kluczowe zagadnienia dotyczące rozwoju kierunku. Pierwszym poruszonym tematem była kwestia utworzenia Koła Naukowego.
19 listopada 2025 roku odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Rady Programowej z udziałem dr Pauliny Konrad, dziekan kierunku dietetyka oraz dydaktyków kierunku: mgr Magdaleny Makarowskiej, mgr Pauliny Czarnej, mgr Pauliny S
Rada Programowa kierunku dietetyka odbyła się online 28 maja 2025 roku. Podczas spotkania uczestnicy omawiali między innymi możliwość stworzenia nowych, atrakcyjnych miejsc praktyk dla studentów oraz bieżące kwestie związane z funkcjonowaniem kierunku.
Uroczyste spotkanie, podczas którego powołano członków Rady Programowej kierunku dietetyka, w tym przedstawicieli zarządu AHE, dydaktyków, partnerów technologicznych oraz studentów, odbyło się 7 lutego 2025 roku.