19 listopada 2025 roku odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Rady Programowej z udziałem dr Pauliny Konrad, dziekan kierunku dietetyka oraz dydaktyków kierunku: mgr Magdaleny Makarowskiej, mgr Pauliny Czarnej, mgr Pauliny Szczeblewskiej, przedstawiciele otoczenia społeczno-gospodarczego oraz studentów.
Podczas spotkania dyskutowano między innymi na temat utworzenia nowych atrakcyjnych miejsc praktyk dla studentów, a także bieżących kwestii dotyczących funkcjonowania kierunku. Padła m.in. propozycja rozszerzenia oferty praktyk studenckich specjalizacyjnych z psychodietetyki o miejsca takie, jak ośrodki zaburzeń odżywiania.
Dyskutowano także na temat współpracy z otoczeniem gospodarczym oraz utworzenia Koła Naukowego Dietetyki. Miała miejsce także analiza pytań na obronę prac dyplomowych dla studentów. Omówiono również kwestie przygotowania sal do zajęć z żywienia i mikrobiologii. Ponadto pojawił się pomysł przeprowadzania warsztatów dla liceów w ramach przedmiotu edukacja żywieniowa.
Istotnym punktem posiedzenia było omówienie propozycji dziekan w sprawie opracowania programu studiów drugiego stopnia i złożenia wniosku o pozwolenie na utworzenie studiów magisterskich na kierunku dietetyka.
Podczas dyskusji przedstawiciele interesariuszy zewnętrznych i wewnętrznych poparli tę inicjatywę. Członkowie Rady zaproponowali dwie specjalności w ramach projektowanego programu magisterskiego: dietetyka sportowa oraz dietetyka diabetologiczna. Ustalono, że władze i dydaktycy kierunku po wstępnym opracowaniu kierunkowych efektów uczenia się oraz kart zajęć (sylabusów) odbędą konsultacje z wybranymi partnerami technologicznymi w celu dopracowania zajęciowych efektów uczenia się, treści programowych, metod kształcenia, metod weryfikacji efektów uczenia się, a także – w miarę możliwości partnerów z otoczenia – aktualnej i adekwatnej literatury przedmiotu.
Członkowie Rady odpowiedzialni za procedowanie wniosku o pozwolenie na nowy kierunek zobowiązali się zakończyć prace nad programem studiów do 15 stycznia 2026 roku, tak aby przedmiotowy wniosek uczelnia mogła złożyć w lutym 2026 roku.
Skład Rady Programowej kierunku dietetyka:
- dr Paulina Konrad, dziekan kierunku dietetyka,
- mgr Paulina Czarna, nauczyciel akademicki, Poradnia Dietetyczna Szczypiorek
- mgr Magdalena Makarowska, nauczyciel akademicki, Dietoterapia,
- dr Agnieszka Caban, nauczyciel akademicki,
- mgr Paulina Szczeblewska, nauczyciel akademicki, Miejskie Centrum Medyczne im. dr. K. Jonschera,
- mgr Monika Karolczak, pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem i Biura Karier,
- Katarzyna Milczarek, studentka.
Powołania do RP otrzymali:
- Anna Deląg, pełnomocnik zarządu Ortho Sport Clinic,
- Jolanta Tylus, dyrektor Holiday Inn,
- Agnieszka Modrzejewska, prezes zarządu Renoma Sp. z o.o.,
- Paulina Kowalska-Prasał, Paya Events.