Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska -

Kierunek psychologia oraz zespół projektu „Alfabet Inspiracji” ma przyjemność zaprosić 16 maja na wydarzenie dedykowane zagadnieniu sukcesji w firmach rodzinnych pod hasłem Zmiana u steru, czyli skuteczna sukcesja w firmach rodzinnych.

Aby przybliżyć tematykę sukcesji w firmach rodzinnych zaprosiliśmy ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wskażą konkretne rozwiązania.

ZAPLANOWALIŚMY 4 WYSTĄPIENIA:

Nowoczesne przywództwo – jak kształtować postawy liderskie w firmie rodzinnej.

mgr Paulina Gocała – konsultant i trener biznesu, doświadczony praktyk w zakresie wspierania organizacji poprzez opracowywanie i realizację dedykowanych programów rozwojowych, wykładowca na Wydziale Zarządzania Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Dyrektor Centrum Transferu Badań i Technologii AHE w Łodzi.

 

Jak zarządzać rodziną, czyli wyzwania ładu rodzinnego w procesach sukcesji.

prof. Izabela Koładkiewicz – ekspert w zakresie sukcesji w firmach rodzinnych. Piastuje funkcję profesora nadzwyczajnego i kierownika w Katedrze Przedsiębiorczości i Etyki w Biznesie Akademii Leona Koźmińskiego. Autorka licznych badań i publikacji w zakresie ładu korporacyjnego oraz skutecznego wdrażania procesów transferu pokoleń w polskich firmach rodzinnych. Za osiągnięcia naukowe otrzymała wiele nagród, w tym nagrodę indywidualną Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
 

Przygotowanie firmy do procesu sukcesji – wyzwania i realia przekazania steru młodszemu pokoleniu.

Marek Składowski – ekspert Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych posiadający licencję KNF, certyfikowany coach ICC, biznesmen z wieloletnim doświadczeniem w roli prezesa i członka zarządu, który aktualnie swoją wiedzę wykorzystuje wspierając firmy rodzinne.


 

Edukacyjny Model Sukcesji – sposób na wychowywanie w duchu przedsiębiorczości.

mgr Konrad Schroeder – psycholog biznesu, coach kariery, właściciel firmy realizującej projekty z obszaru HR, współtwórca Edukacyjnego Modelu Sukcesji, wykładowca na Wydziale Psychologii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej.


 

Fundacje rodzinne – od idei do praktyki.

mec. Łukasz Pluta – adwokat specjalizujący się w obszarze wsparcia firm rodzinnych w procesach sukcesyjnych, właściciel kancelarii adwokackiej. Posiada wszechstronne doświadczenie zdobyte w pracy dla lokalnych i międzynarodowych organizacji, które pozwala mu na wieloaspektowe rozumienie zagadnień związanych z funkcjonowaniem biznesu.



AGENDA

  • 10.00 – 10.10 – powitanie gości.
  • 10.10 – 10.40 – Nowoczesne przywództwo – jak kształtować postawy liderskie w firmie rodzinnej.
  • 10.45 – 11.15 – Przygotowanie firmy do procesu sukcesji – wyzwania i realia przekazania steru młodszemu pokoleniu.
  • 11.15 – 11.35 – Przerwa kawowa.
  • 11.35 – 12.05 – Edukacyjny Model Sukcesji – sposób na wychowywanie w duchu przedsiębiorczości.
  • 12.10 – 12.40 – Sesja pytań i odpowiedzi do prelegentów.
  • 12.40 – 13.30 – Networking.

Studio Arterion ul. Pomorska 69/71, Łódź
Data: 16 maja 2024 r.
Godziny: 10.00 – 13.30

Prosimy o zgłoszenie przybycia na adres e-mail: jborowska@ahe.lodz.pl

Pliki do pobrania

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj