Wybierz miasto:
Dodane przez akosecka -

Z dumą informujemy, że studentka pedagogiki w naszej wodzisławskiej Filii, pani Paulina Palmowska, zdobyła szereg medali podczas Letnich Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu: 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Zawody organizowane przez Polski Związek Pływacki odbyły się w dn. 19-21 czerwca w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy!

Obrazy galerii

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj