Noc Muzeów to tylko zwiedzanie wystaw? Nasz dydaktyk udowadnia, że nic bardziej mylnego! Podczas tegorocznej edycji tego wyjątkowego święta, swoje sale na zwiedzających otworzył Sąd Okręgowy w Łodzi, gdzie swoje warsztaty przeprowadził dydaktyk Filii w Sieradzu - mgr Kamil Ginter, technik kryminalistyki, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.
Mł. asp. Kamil Ginter opowiedział o śladach zostawianych na miejscu zbrodni, pracy technika kryminalistyki oraz oględzinach miejsca zdarzenia. Wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy osób zainteresowanych kuluarami pracy śledczych.
Za zdjęcia dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach.