Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska -

Zapraszamy wszystkie panie na niezapomniany dzień pełen relaksu i urody!

W Akademii czeka na Was wyjątkowe spotkanie z kosmetologią, podczas którego poznacie tajemnice o tajemnicach pielęgnacji skóry oraz zdobędziecie nowe umiejętności w tworzeniu naturalnych kosmetyków.

Niech każda z Was poczuje się wyjątkowo i pięknie w naszym towarzystwie. Już teraz zaplanujcie swoją wizytę i pozwólcie sobie na chwilę relaksu i piękna.

Przyjdźcie 6 kwietnia br. na nasz Dzień Otwarty, gdzie specjalnie dla Was odbędzie się profesjonalny warsztat prowadzony przez dziekana kierunku dr Marzenę Glinkę.

Będziecie miały okazję stworzyć własny 100% naturalny błyszczyk do ust oraz odświeżający peeling do ciała. Przygotowane produkty zabierzecie ze sobą, aby rozkoszować się nimi na co dzień.
Dodatkowo przeprowadzimy peeling kawitacyjny na chętnej uczestniczce.

Opowiemy również o możliwościach, jakie daje kierunek kosmetologia, w szczególności oferowane przez nas specjalności: kosmetologia medyczna, kosmetologia stosowana i odnowa biologiczna, produkty kosmetyczne.
Podczas wizyty zwiedzicie bazę dydaktyczną kosmetologii, która składa się z pięknie urządzonych sal wykładowych oraz ćwiczeniowych.
To miejsce, w którym sztuka i nauka spotykają się, tworząc inspirujące środowisko do nauki i zdobywania umiejętności w branży.
Z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli poznać tajniki zawodu kosmetologa oraz zobaczyć profesjonalne pracownie umożliwiające studiowanie na najwyższym poziomie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu zapisz się przez poniższy formularz.

Dzień otwarty kosmetologii w AHE w Łodzi

Wybór grupy
CAPTCHA

 

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z decyzją.

SOBOTA, 6 kwietnia 2024 r.
ul. Sterlinga 26, Łódź, budynek K, sala 100, piętro I

To doskonała okazja, aby poznać tajniki profesjonalnej pielęgnacji skóry i cieszyć się pięknym wyglądem.

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj