Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska - ndz., 05/01/2022 - 12:49

W szkole, w pracy, na uczelni, wszędzie oczekuje się od nas, że będziemy kreatywni. Pracodawcy w swoich ogłoszeniach wskazują, że kreatywny pracownik jest na wagę złota.

Kreatywny znaczy lepszy. Potrafi samodzielnie myśleć, jego działania są efektywne, ponadstandardowe i częściej nagradzane.

Dzisiaj wiedza zdobyta w szkolnej ławce jest już niewystarczająca. Szkoły masowo „produkują" uczniów, którzy zachowują się schematycznie. Uczniowie, którzy myślą szablonowo, nie są przygotowani na wyzwania współczesności.

Pokolenie kreatywnych nie podąża utartymi ścieżkami, lecz te drogi rozwoju kreuje. Bycie kreatywnym to po prostu bycie bardziej... bardziej ciekawym, pomysłowym, twórczym, spontanicznym.
 

żyj kratywnie studiuj w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
 

Umiejętność tworzenia nowych rozwiązań to zdolność, która przyda się każdemu. Kreatywni uczniowie radzą sobie w szkole lepiej. Rozwijanie kreatywności służy ich twórczości, ułatwia przyswajanie wiedzy, pozwala osiągać ponadstandardowe efekty.

Kreatywny uczeń nie akceptuje nudy, schematycznego działania czy konwencjonalnych rozwiązań. Ma swoje zdanie, oryginalne pomysły. Szuka nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chętnie podejmuje ryzyko, jest odważny w myśleniu i realizowaniu zadań.
 

Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów to jedna z najbardziej pożądanych cech współczesnego człowieka.
 

 

 

W Akademii wiemy, jak uczyć i rozwijać kreatywność.

Robimy to już od prawie 30 lat i ciągle to ulepszamy!

Chcesz być kreatywny?

Wybierz AHE, która tworzy rynek, a nie podąża za innymi.

 

studia w AHE Łódź

 

 

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj