Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska - śr., 04/07/2021 - 12:37

Zapraszamy na cykl webinarów dla licealistów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie masz prawa jako młody obywatel, jak rozwijać swoją kreatywność albo jak radzić sobie ze stresem to te spotkania są dla Ciebie.
 

Terminy webinarów:

adw. dr Mariusz Olężałek 12 kwietnia, godz. 9:00 - „Z prawem za pan brat – czyli o prawie dla młodych”, prowadzący: adw. dr Mariusz Olężałek

„Nieznajomość prawa szkodzi" – to zdanie ma w sobie dużo prawdy. Jeśli jesteś ciekawy, jakie masz prawa, co warto wiedzieć w tej dziedzinie i jak nam ta wiedza może pomóc, weź udział w naszym webinarze pt. „Z prawem za pan brat – czyli o prawie dla młodych".
Spotkanie poprowadzi adw. dr Mariusz Olężałek, adwokat Izby Adwokackiej w Łodzi, doktor nauk prawnych, a także dziekan kierunków prawo oraz administracja w AHE. Jest autorem wielu publikacji i opracowań. Współtwórca koncepcji kształcenia i programu jednolitych studiów magisterskich kierunku prawo o profilu praktycznym, który uzyskał pozytywną opinię Ministerstwa Edukacji Narodowej w 2017 roku.
Dodatkowo każdy uczestnik dostanie bezpłatny ebook.

 

Link rejestracyjny http://bityl.pl/YZTzg


mgr Kinga Kwiatkowska-Kuc 16 kwietnia, godz. 10:00 „Kreatywność – co daje, jak ją rozwijać?”, prowadząca: mgr Kinga Kwiatkowska-Kuc

Kreatywność to niezwykle ważna i poszukiwana umiejętność na rynku pracy. Dobrze rozwinięta pozwala myśleć nieszablonowo. Co daje nam kreatywność i jak ją rozwijać ? Zapraszamy 16 kwietnia o godzinie 10:00 na webinar, który poprowadzi Kinga Kwiatkowska-Kuc, pedagog i trener Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości. Przygodę z zawodem rozpoczęła od pierwszych warsztatów i zafascynowała się na tyle, że dziś sama je prowadzi.

 

Link rejestracyjny http://bityl.pl/sbN4d

 

 


dr Daria Modrzejewska 28 kwietnia, godz. 10:00 „Pedagogika stresu na maturze – czyli o tym, jak nie zwariować w okresie maturalnym”, prowadząca: dr Daria Modrzejewska

Nadmierny stres przed ważnym wydarzeniem może mieć negatywny wpływ na jego przebieg czy wynik. Jednym z takich wydarzeń jest matura. Jak sobie poradzić ze stresem przed tym niezwykle istotnym dniem? O tym właśnie opowie dr Daria Modrzejewska, pedagog, adiunkt w Katedrze Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Od 1998 roku aktywnie współpracuje ze szkołami w woj. łódzkimi oraz organizacjami pozarządowymi. Autorka programów profilaktycznych m.in. „Manipulacji nie!!”, „Przeciwdziałanie agresji w grupie”. Inicjatorka wojewódzkiej kampanii profilaktycznej.

 

Link rejestracyjny: http://bityl.pl/aTjwl

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj