Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska - śr., 02/07/2024 - 12:00

Poznajcie Ninę Kołodziejczak, studentkę kierunku pedagogika AHE w Łodzi, która wydała w tym roku książkę z bajkami dla dzieci pt. Co z czym, czyli perypetie pewnej wiedźmy. Co więcej, Nina stworzyła ją całkowicie samodzielnie, nie w ramach zajęć, choć temat projektowania książki był poruszany w jej zadaniach z coachingu.
Nina postanowiła połączyć swoje pasje i zainteresowania z tym, czym aktualnie zajmuje się na studiach. Wydanie książki jest nie tylko rezultatem jej twórczej pracy, ale również świetnym przykładem, jak studia stają się inspiracją do realizacji własnych pomysłów.
Wierzymy, że nasza studentka ma ogromny potencjał, i warto pokazać, że nasza uczelnia wspiera rozwój talentów i kreatywności swoich studentów.

Czy czarownice i wiedźmy muszą być złe? O tym dowiesz się na stronie autorki https://kolorowawiedzma.pl/

Zachęcamy również wszystkich studentów do podzielenia się swoimi osiągnięciami oraz twórczością. Twórzmy przestrzeń, w której będziemy mogli pokazywać Wasze dokonania i pomagać w ich rozwijaniu. Niech nasza uczelnia stanie się miejscem, w którym każdy talent jest dostrzegany i doceniany.
Razem twórzmy przyszłość pełną kreatywności i inspiracji!

 

Obrazy galerii
Bajki dla dzieci napisane przez studentkę pedagogiki

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj