Wybierz miasto:

Filia w Trzciance Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zaprasza na studia I stopnia - kierunek pedagogika oraz na studia podyplomowe o różnorodnej problematyce.

Akademia również zapewnia kontynuację kształcenie na studiach II stopnia na wielu kierunkach, między innymi na pedagogice.

Ukończenie studiów w naszej Filii umożliwia kontynuowanie nauki na studiach uzupełniających magisterskich we wszystkich uczelniach w kraju i zagranicą. Akademia również zapewnia kontynuację kształcenie na studiach
stopnia na wielu kierunkach, między innymi na pedagogice.

Filia w Trzciance została utworzona 1 października 2013 roku na podstawie decyzji Ministerstwa Nauki
i Szkolnictwa Wyższego (decyzja nr DKN -ZNU-6022.90.2013.2.IZ). Wcześniej funkcjonowaliśmy jako Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny i Wydział Zamiejscowy Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Filia jest jedną z ważniejszych instytucji edukacyjnych w okolicy, jedyną szkołą wyższą w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim. Co roku mury naszej Filii opuszcza grono zadowolonych absolwentów.

By jak najlepiej wykształcić naszych studentów zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną - przyjazną i życzliwą studentowi. Dokładamy wszelkich  starań, by czas spędzany w naszej Filii był dla wszystkich studentów, najbardziej twórczym okresem życia. Wspomagamy talenty naszych studentów i ich kreatywność, by uczyć samodzielności oraz radzenia sobie na coraz bardziej wymagającym i trudnym rynku pracy. Wspieramy wszystkie ciekawe pomysły.

Nie rozglądaj się za odległymi uczelniami - My jesteśmy blisko Ciebie!
Filia zyskała popularność dzięki codziennej pracy dla studenta i indywidualnego podejścia do każdego studenta.

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj