Wybierz miasto:

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stawia na ludzi kreatywnych, innowacyjnych w działaniu, ludzi z pasją. Pozwala na wydobycie potencjału, który zachwyca otoczenie, mobilizuje do aktywnego i twórczego działania. To nasza wizytówka.

 


 

 

 

Ewa Grześ Absolwentka kierunku pedagogika w Filii AHE w Trzciance, specjalność: doradztwo zawodowe i personalne z elementami mentoringu biznesowego

Przedsiębiorczyni, współzałożycielka rodzinnej firmy handlowej
w branży żywności ogólnospożywczej i prozdrowotnej, która rozwija się od ponad 30 lat. Od roku 2020 dydaktyk AHE w Łodzi – Filia w Trzciance.

O sobie mówi: Od zawsze wiedziałam, że moje życie zawodowe pójdzie na pewno w tych dwóch kierunkach: przedsiębiorczości i nauczania. Mam wielkie szczęście, że mogę realizować się w tych obszarach.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się na wzmacnianiu poczucia własnej wartości, budowaniu prawidłowych relacji międzyludzkich, doskonaleniu komunikacji oraz integralności osoby pod kątem psychicznym, biologicznym, duchowym. Interesuje mnie człowiek jako jednostka biopsychonoetyczna.

Mój największy sukces w dziedzinie nauki to napisanie dwóch prac dyplomowych, za które dostałam wyróżnienie. Obie prace zgłębiają tematykę poczucia własnej wartości na poziomie rodziny i szkoły. Cieszy mnie ogromnie, że moje prace w całości lub we fragmentach służą innym nauczycielom, dyrektorom placówek oświatowych i ludziom niezwiązanym z oświatą.

W kontaktach ze studentami stawiam na autentyczność, staram się inspirować, zachęcać i wzbudzać pasję do stawania się lepszym człowiekiem. Wielkim wyróżnieniem dla mnie było zgłoszenie mnie przez studentów do wielkiego plebiscytu edukacyjnego „Nauczyciel Akademicki Roku”, zorganizowanego przez „Głos Wielkopolski”
w 2021 r., w którym zajęłam piąte miejsce. Jest to dla mnie dowód wielkiego uznania i sympatii.

 

O studiach w AHE mówi:

 

Studia na AHE pomogły mi poszerzyć wiedzę i praktykę w dziedzinie wychowania człowieka, zarówno dziecka, osoby młodej, jak i dorosłego. W kwestii praktyki znakomicie sprawdziła się metoda projektów, która przyspiesza zdobywanie doświadczenia i nabywanie nowych umiejętności. Studia rozwinęły moją pasję, którą zawsze było nauczanie. Dzięki nowym umiejętnościom nauczyłam się lepiej prowadzić firmę rodzinną, zwłaszcza w dziedzinie zarządzania ludźmi.

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj