Wybierz miasto:
Dodane przez Anonim (niezweryfikowany) -
 W Czwartek 16.11.2017 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ergometrze Wioślarskim,
 wraz z imprezą towarzyszącą, Łódzkimi Igrzyskami Studentów Pierwszego Roku.

Młoda drużyna Klubu Uczelnianego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wystąpiła w składzie:
 Valeria Potaichuk, Alina Potaichuk i Ilchenko Svitlana.

Nasze dziewczyny przygotowały się sumiennie i pokazały, że stać je na dużo,
zbywając dwa złote i dwa srebrne medale.
– mówi trener prowadzący drużynę mgr Krzysztof Cybartowicz

Dwa medale powędrowały do Valerii Potaichuk.
Pokonała dystans 1000 metrów z czasem 4 m 07.9s i zdobyła pierwsze miejsce w kategorii lekkiej na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku. Wynik ten dał jej drugie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, a do pierwszej lokaty zabrakło niecałej sekundy.

Najlepszą zawodniczką wśród studentek pierwszego roku w kat. powyżej 61,5 kg w województwie Łódzkim okazała się być Alina Potaichuk - 1 miejsce na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku.

Svitlana Ilchenko, startująca w kategorii lekkiej, uplasowała się na drugiej pozycji w kategorii lekkiej Na Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku.

Gratulujemy naszym pierwszoroczniakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!