Wybierz miasto:
Dodane przez jborowska -

W dniach 13-17 maja 2024 w naszej uczelni, na kierunku turystyka i rekreacja, odbył się Blended Intensive Programme (BIP) w ramach programu Erasmus+ mobilność.
Partnerami zagranicznymi AHE w programie były cztery uczelnie: Universidad Isabel I, Politécnico de Portalegre, Klaipedos valstybine kolegija oraz UNI International SSML.
Wspólnie z naszymi partnerami zrealizowaliśmy międzynarodowy program intensywny "Green Travel Management", w którym omawiane były różnorodne tematy związane z zieloną turystyką.
W programie wzięło udział między innymi 20 studentów oraz 10 dydaktyków zagranicznych, zarówno w części online, jak i stacjonarnie w murach naszej uczelni.
Uczestnicy projektu mieli możliwość poznać znaczenie zielonej turystyki w ochronie środowiska, rozwoju gospodarczym, ochronie kultury, łagodzeniu zmian klimatycznych oraz rozwoju osobistym. Jednym z tematów poruszanych podczas spotkania było również promowanie ożywienia zielonej turystyki.

Organizacja BIP jest bardzo ważnym elementem umiędzynarodowienia uczelni, który pozwolił uczestnikom na:

  • Rozwój kompetencji międzykulturowych
  • Zwiększenie świadomości ekologicznej
  • Poszerzenie wiedzy o zielonej turystyce
  • Budowanie międzynarodowych sieci kontaktów
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych
  • Wykorzystanie narzędzi cyfrowych w edukacji

Dziękujemy wszystkim partnerom, dydaktykom i studentom za zaangażowanie, wspólne działania, rozwój, otwartość, wymianę doświadczeń i wymianę międzykulturową.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie Erasmus+

 

 

Obrazy galerii
turystyka i rekreacja ahe w łodzi
turystyka i rekreacja ahe w łodzi
turystyka i rekreacja ahe w łodzi

Powiększ tekst

Zmniejsz tekst

Wysoki kontrast

Odwrócony kontrast

Resetuj